Hakkımda

Prof.Dr.İsa COŞKUN

Kalp ve Damar Cerrahı


Dr. İsa Coşkun 1974 yılında Antalya’nın Manavgat ilçesinde doğdu. İlk ve orta eğitimini Antalya’da tamamladı. 1991 yılında ‘’Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine’’ girerek çok sevdiği meslek hayatına ilk adımını atmış oldu. 1997 yılında,’’Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalında’’ uzmanlık eğitimine başladı.

Uzmanlık eğitimi içerisinde; erişkin ve çocuk kalp hastalıklarının cerrahi tedavisi, aort hastalıklarının cerrahi tedavisi, periferik damar hastalıklarının cerrahi tedavisi, venöz sistem hastalıkların cerrahi tedavisi ve hemodiyaliz hastalarında damar erişim yolları cerrahisiyle ilgili eğitim aldı.

2005 yılında uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra, ‘’Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi Kalp Damar Cerrahisi kliniğinde’’ uzman olarak çalışmaya başladı. 2013 yılında ‘’Yardımcı Doçent’’ oldu.

Kalp ve damar hastalıklarının cerrahi tedavisiyle ilgili yurt içi ve yurtdışında sunulmuş çok sayıda bildirisi ve bilimsel dergilerde yayınlanmış makalesi bulunmaktadır.

Dr. İsa Coşkun; 2013 yılında Üniversiteler Arası Kurul’a doçentlik sınavı için başvurdu. 2014 yılında girmiş olduğu doçentlik sınavında başarılı olarak ’’Doçent’’ oldu.

2014 – 2019 yılları arasında ’’Özel Adana Ortadoğu Hastanesinde’’ Kalp ve Damar Cerrahisi Klinik Şefi olarak görev yapmış olup,

2019-2024  Antalya Memorial Hastanesi

2024 – Özel Antalya Yaşam Hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir.


TECRÜBE
BİLDİRİLER
MAKALELER
DİĞER YAYINLAR

Hastanemiz

Özel Antalya Yaşam Hastanesi